Godziny otwarcia

Pn - Sb, 8:00 - 19:00

Zadzwoń do Nas

+48 513-7333-75

Email

info@stacjademontazuaut.pl

O AUTO ZŁOM

Głównym celem i spektrum działalności naszej stacji demontażu pojazdów jest zapewnienie kompleksowej i profesjonalnej obsługi dla naszego Klienta.

Jeżeli wybór Twój padł właśnie na nasz auto złom, z pewnością i pełną satysfakcją skorzystasz z naszych usług w sposób podobny do poprzedzających Cię Klientów. W skupie samochodów, który prowadzimy z sukcesem od wielu lat sprzedaż auta starego na złom bądź części w dobrej cenie to priorytet dla naszego złomowiska.

Zawsze dajemy najlepszą ofertę z racji ugruntowanej reputacji w zakresie uczciwości i rzetelności wypracowanej przez lata naszej działalności. Nasz skup aut współpracuje z odbiorcami na terenie całego kraju, możemy odkupić zdecydowanie każde auto.

Auto Skup odkupi samochody bezpośrednio od właściciela. Spełniamy oczewiwania cenowe właścicieli aut. Interesuje Cię dokument złomowania lub umowy kupna sprzedaży ? Nasz skup jest legalnie działającym punktem zbiórki aut, mamy pozwolenia środowiskowe na transport, złomowanie i składowanie aut - każdy Klient otrzymuje od nas poświadczenie skupu. Na naszym auto złomie zainteresowani jesteśmy kupnek dowolnego auta, wstanie obojętnym - jak sama nazwa wskazuje Auto Złom - dla nas liczy się waga.

Dobrze zapłacimy za auta powypadkowe lepszych roczników czy specyficznych modeli. Przyjedziemy pod adres i odkupimy Twój samochoód - wystarczy jedynie zgłosić ten fakt do naszej firmy a my profesjonalnie ruszymy z procedurą skupu i złomowania Twojego auta.

Zlecenie realizujemy tak szybko jak to możliwe.

Stacja auto kasacji zaprasza do wyceny już teraz!

Dojazd do klienta. GOTÓWKA od ręki Transakcja 24h ☎ Zadzwoń!

+48 516 814-816