Godziny otwarcia

Pn - Sb, 8:00 - 19:00

Zadzwoń do Nas

+48 513-7333-75

Email

info@stacjademontazuaut.pl

SZROT/AUTOZŁOM

Złomowisko samochodowe - AUTO ZŁOM.

StacjaDemontażuAut.PL - jeżeli szukasz profesjonalnej firmy oferującej skup, złomowanie i kasację aut to jesteś we właściym miejscu. Zgłoś już teraz auto na sprzedaż na naszym auto złomie.

Złomujemy wszystkie możliwie rodzaje pojazdów. Odkupimimy auta w każdym stanie technicznym. Osobowe, cieżarowe i dostawcze - interesują nas motocykle, quady bądź też skutery. Rozpatrzymy każdą ofertę.

Skup i złomowanie powypadkowych aut przeznaczonych na auto-części - za takie auta częstokroć płacimy najwięcej. Wycenimy Twoje auto wedle rodzaju i marki.

To, że znalezienie odpowiedniej firmy która zainteresowana by była odkupieniem naszego starego auta nie jest łatwe wiemy wszyscy. Nie każda firma oferująca usugi z zakresu złomowania samochodów skora jest zapłacić racjonalne pieniądzę za nasz stary pojazd.

Często zdarza się, albo w większości przypadków sytuacja, że auto wymaga przetransportwania do miejsca złomowania. Jest to niemały koszt dlatego warto rozglądnąć się za firmą, która oferuje bezpłatny transport lub dojazd do Klienta. Auto Złom oferuje bezpłatny dojazd do Klientów płacąc najlepsze ceny za kilogram utylizowanego samochodu.

Posiadając dowód rejestracyjny możemy zgłosić ofertę do firmy oraz określić termin sfinalizowania tranzakcji skupu. Jeżeli szukasz najlepszej oferty to właśnie znalazłeś rozwiązanie na złomowanie samochodów w Twojej okolicy.

Jak to wygląda ? Już wyjaśniamy. Oto nasz szybki sposób na zdobycie atrakcyjnej ceny za sprzedaż auta na złom.

- Pierwszym etapem jest bezpośredni kontakt z naszym szrotem - możesz zadzwonić bądź skorzystać z naszego formularza.

- Podane informacje pozwolą nam na adekwatną wycenę auta do KASACJI.

Możemy również w przypadku skup samochodów nadających się do naprawy bądź aut powypadkowych na hadel ustalić termin bezpłatnych oględzin pojazdu.

  • - Oferujemy cenę - akceptując naszą propozycję kończymy i finalizujemy transakcję skupu.
    - Nasz auto złom płaci gotówką - wystawia zaświadczenie, a Klient udaje się do wydziału komunikacji w celu wyrejestrowania pojazdu.

Proponujemy auto złomowanie i skup w najlepszej dla Klienta cenie. Nasze doświadczenie i wysoki standard obsługi połączony z najlpeszymi cenami sprawia iż odkupujemy 90% aut trafiających na nasz skup/

Gdzie dojeżdżamy ? Nasze autolawety zarządzane w systemie MaxTrans dojeżdżają do Klientów w wyznaczonym terminie zawsze na czas. Działamy lokalnie. Jesteśmy elastyczni oraz cenimy Państwa czas.