Godziny otwarcia

Pn - Sb, 8:00 - 19:00

Zadzwoń do Nas

+48 513-7333-75

Email

info@stacjademontazuaut.pl

Witamy w dziale części naszego szrotu - Stacja Demontażu Aut .PL

Jesteśmy certyfikowaną firmą recyklingową posiadającą stosowne rozporządzenie dotyczące samochodów wycofanych z eksploatacji. Na naszym auto złomowanie otrzymasz stosowyny certyfikat potwierdzający złomowanie auta na naszym złomowisku. W naszym sklepie z częściami masz do wyboru używnane pochodzące z aut złomowanych i powypadkowych części w ilości ponad 20.000.

Jako działalność prowadzimy sklep internetowy z częściami do aut osobowych, dostawczych oraz niejednokrotnie mamy części do ciężarowych. W StacjiDemontażuAut.pl możesz kupić części w bardzo dobrym stanie nadające się do użytku. Na naszym złomowisku jesteśmy ekspertami od części samochodowych.

Nasz ogromny magazyn i stan starannie spawdzonych części wysokiej jakości renomowanych producentów możesz zobaczyć na internetowych aukcjach.

Nasze części są oczyszczone z materiałów brudzących, zgodnie z normami ochrony środowiska. Na naszym auto złomie nietylko możesz kupić części samochodowe lecz również skorzystać z innych oferowanych usług takich jak skup samochodów za gotówkę czy złomowanie i kasacja aut. Prowadzony przez nas profesjonalny recykling to również rozbiórki i wyburzenia - posiadamy serwis kontenerowy do odbioru złomu.

Stacja auto kasacji zaprasza do wyceny już teraz!

Dojazd do klienta. GOTÓWKA od ręki Transakcja 24h ☎ Zadzwoń!

+48 516 814-816

Jako profesjonalny sklep z częściami oferujemy internetową sprzedaż, filozofią naszej firmy jest szybki serwis polegający na dostarczeniu części już następnego dnia do Klienta poprzez współpracę z firmami kurierskimi. Nasza szeroka gama auto-części już dostępna dla Ciebie.

 

Korzyści jakie może uzyskać Klient używane części na naszym szrocie są ogromne. Częstokroć usterka auta sprawia że właściciel decyduje się na złomowanie, dzięki tanim częścią używanym na naszym złomie naprawa nie będzie kosztowna a samochód może spokojnie przejść przegląd techniczny. Jeżeli jednak Klient nie decyduje się na naprawę może skorzystać w naszej firmie z propozycji skupu i złomowania auta.

Nasz auto szrot koncentruje się również na sprzedaży części używanych w Polsce z warsztatami samochodowymi dostarczając wysokiej jakości części z odzysku.

 

Działanie złomowisk w temacie odzysku części jest proste, auto złom odzyskuje części z aut nie nadających się do dalszego użytku.

Gdy potrzebujesz części pierwszym kontaktem jest lokalny auto szrot gdzie wyszukujesz interesującego Cię elementu. Niektóre złomowiska poprostu pozwalają na samodzielny demontaż części z auta będącego na placu, natomiast bardziej profesjonalne jest podejście ze sprzedażą gotowej i oczyszczonej sprawnej części bezpośrednio Klientowu. Sklepy internetowe z częściami na dzień dzisiejszy pękają w szwach. Walka sprzedawców toczy się wyłącznie o cenę sprzedaży.

 

Częstokroć gdy auto wymaga naprawy warto zapytać lokalnego mechanika o zaprzyjaźniony szrot gdzie w dobrej cenie można uzyskać używane części. Wiele warsztatów chętnie pomoże w zapytaniu oraz w dobrej cenie umożliwi naprawę uszkodzonego auta na zakupionych podzezpołach. Nasza Stacja Demontażu Aut oferuje używane części zamienne pochodzące z naszego złomowiska, które łatwo sprawdzić i zamówić. Dla Klientów udostępniamy cenę oraz zdjęcie danej części. Już teraz zapytaj o używaną część do swojego samochodu na naszym auto szrocie. Gwaranujemy sprawne i jakościowe części w atrakcyjnej cenie.